BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

En uygun fiyatlara en iyi bireysel sağlık sigortası alabileceğiniz Deneyimli Sigorta firmamız ile siz de daha kaliteli sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yapılacak olan özel sağlık sigortaları sayesinde alacağınız sağlık hizmetlerinin oldukça uygun fiyatlara düşmeleri sağlanabilmektedir. Yapılacak olan poliçelerin detaylarına göre değişiklik göstermekle birlikte alacağınız yatarak ya da ayakta tedavilerde ve ilaç alımlarında normale göre daha az ücret ödemeniz bu şekilde sağlanabilecektir. Sizinle birlikte eşinizin ya da çocuklarınızın da bireysel sağlık sigortalarını yaptırarak alacağınız sağlık hizmetlerinin daha olumlu sonuçlar vermelerini de sağlayabilirsiniz.

TEKLİF FORMU

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

Bireysel Sağlık Sigortası

En uygun fiyatlara en iyi bireysel sağlık sigortası alabileceğiniz Deneyimli Sigorta firmamız ile siz de daha kaliteli sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yapılacak olan özel sağlık sigortaları sayesinde alacağınız sağlık hizmetlerinin oldukça uygun fiyatlara düşmeleri sağlanabilmektedir. Yapılacak olan poliçelerin detaylarına göre değişiklik göstermekle birlikte alacağınız yatarak ya da ayakta tedavilerde ve ilaç alımlarında normale göre daha az ücret ödemeniz bu şekilde sağlanabilecektir. Sizinle birlikte eşinizin ya da çocuklarınızın da bireysel sağlık sigortalarını yaptırarak alacağınız sağlık hizmetlerinin daha olumlu sonuçlar vermelerini de sağlayabilirsiniz.

Bireysel Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

Yaşamış olduğunuz herhangi bir hastalık ya da kaza sonucunda bozulan sağlığınızın tedavisi için gideceğiniz özel hastanelere ödenecek olan ücretlerin çok düşmesine yardımcı olacaktır. Normal şartlar altında belki binlerce lira tutacak olan tedavi masrafları yaptıracağınız sağlık sigortaları sayesinde çok daha uygun fiyatlara düşebilecektir. Bu sigortalar sayesinde kısıtlı imkanlarla kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanabilme şansınız düşük olacağından dolayı istediğiniz yerlerden bu hizmeti almanız sağlanabilecektir. Normal şartlar altında gideceğiniz özel hastaneler muayene olmak da dahil olmak üzere sizlerden yüksek ücretler talep edebilmektedir. Ancak bireysel sağlık sigortanızın olması ile birlikte bu ücretlerden korkmanıza gerek kalmadan istediğiniz hastanedeki istediğiniz doktora tedavi olabileceksiniz.

Bireysel Sağlık Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Bireysel sağlık sigortası yapılmasının en büyük avantajı istediğiniz hastane ve doktordan tedavi alabilme şansınızın olmasıdır. Bu tedavinin nasıl yapılacağı ve doğan ücretlerin ne kadarının karşılanacağı yapılacak olan poliçenin detaylarında sizlere sunulacaktır. Satın alınan paketin içeriğine göre karşılanacak olan hizmetler de değişiklik gösterebilecektir. Ancak sigorta satın alma işlemlerinde alanında uzman olan yerlerden bu hizmetin alınması en doğrusu olacaktır. Deneyimli Sigorta olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden dolayı sektörde en çok tercih edilen yerlerden birisi olma ünvanımızı koruyoruz. Yapacağınız sigortacılık işlemlerine talep etmiş olduğunuz sigortaların en uygun fiyatlara temin edilmesi için alanında uzman ekiplerimiz tarafından gerekli bütün işlemler yapılmaktadır. Bu sayede sizlerin mümkün olan en düşük ücretlere en iyi hizmeti alabilmeniz de sağlanabilmektedir. Bireysel sağlık sigortası gibi tamamlayıcı sağlık sigortası, araçlarınız için trafik sigortası ya da kasko sigortası ve aklınıza gelebilecek olan bütün  sigortaları bizlerin aracılığı ile satın alabilirsiniz. Bütün sigorta şirketleri arasından yapılacak olan fiyat karşılaştırmaları ve aynı zamanda alınabilecek olan hizmetin karşılaştırılması ile en doğru tercihin yapılabilmesi de sağlanacaktır.

Yapılan bireysel sağlık sigortalarına ödeyeceğiniz ücretlerin belirli bir kısmını eğer bordrolu çalışan iseniz bordronuzdan, gelir vergisi beyannamesi ile işlem yapıyorsanız da beyanname matrahınızdan indirme şansınız bulunmaktadır. Devlet tarafından da desteklenen bu sistemi siz de daha sağlıklı bir birey olmak istiyorsanız mutlaka kullanmaya başlamalısınız. Bireysel sağlık sigortası ve diğer yaptırmak istediğiniz sigortalar için siz de bizlere ulaşabilirsiniz.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Yaptıracağınız tamamlayıcı sağlık sigortası  sayesinde kendi sigortanıza ek olarak daha fazla sağlık hizmetlerinizden faydalanmanız sağlanabilmektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel sigorta yaptırmak için çok büyük bütçelerinizin olmamasını dert etmenize gerek kalmamaktadır. Bu sigorta sayesinde birçok farklı hizmetten ücret ödemeden faydalanabileceksiniz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde Deneyimli Sigorta olarak istediğiniz sigortaların yapılmasını sağlayabiliyoruz. İsterseniz araçlarınıza yaptıracağınız trafik sigortası ya da kasko sigortası, isterseniz de tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetleri için firmamıza ulaşarak istediğiniz sigortaları uygun fiyatlara yaptırabileceksiniz. Alanında uzman ekiplerimizin yapacakları araştırmalar neticesinde alacağınız uygun fiyatlarla en iyi hizmeti alabileceksiniz.

Yüksek Standartlarda Sağlık Hizmeti

Yüksek standartlarda sağlık hizmetlerini alabilmeniz için yaptıracağınız sağlık sigortası ile isteğinizi karşılayabileceksiniz. Tamamlayıcı özelliklerdeki bireysel sağlık sigortaları sayesinde yatarak tedavi ya da ayakta tedavi uygulanabilecek ve uygulanan limitler dahilinde istediğiniz hizmetleri istediğiniz hastaneden alabilme özgürlüğüne sahip olabileceksiniz. Bu şekilde kaliteli sağlık hizmetlerini oldukça uygun fiyatlara alabileceksiniz. Sadece devlet hastanelerine değil fark ücreti ödemeden poliçenizin detaylarına göre tedavi ya da muayene olabileceksiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

Özel hastanelerde yapabileceğiniz işlemler için sizlerden belirli tutarlar talep edilmektedir. Eğer özel sigortanız yok ise bu farkların ödenmesi ile birlikte istenilen hizmetlerin alınabilmesi de sağlanmaktadır. Ancak tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde yapacağınız anlaşmalara göre değişiklik göstermekle birlikte bu farkların ödenmesine gerek kalmayacaktır. Bununla birlikte belirli limitlerde ameliyat gibi yatarak tedavileri yaptırabileceğiniz gibi ayakta tedavi hizmetlerini de alabileceksiniz. Aynı zamanda poliçelerinizde belirlenmiş olan limitlerde kaybettiğiniz uzuvlarınızın yerlerine suni uzuv da yaptırabilme imkanına sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte yapılacak bebek doğumlarında ve yaptırılması gereken kontrollerde de ücret ödemeden yararlanabilmeniz sağlanabilmektedir. Kısacası neredeyse özel sigorta yaptırarak yararlanabileceğiniz bütün imkanlardan tamamlayıcı sağlık sigortası  sayesinde yararlanabileceksiniz.

Eve Bakım Hizmeti

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile birlikte evde tıbbi malzemeler ile bakım hizmeti de alınabilecektir. Genel olarak alınacak olan bütün hizmetlerde yapılan poliçelerdeki maddelerin önemi bulunmaktadır. Poliçede şartları ve limitleri yazılı olan bu maddeler sayesinde istediğiniz hizmetleri alabilmenize de imkan sağlanabilmektedir. Ancak bu maddelerin doğru okunarak yorumlanmaları gerekmektedir. Ne kadar fazla hizmet almak istiyorsanız sigorta için ödeyeceğiniz tutarlar da o kadar değişken olacaktır. Bununla birlikte yaptıracağınız sigortanın doğru yerlerden yapılması gerekmektedir. Uzun yıllardır Deneyimli Sigorta olarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde istediğiniz sigortaları oldukça uygun fiyatlara yapabiliyoruz. Alanında uzman ekiplerimizin yapacakları araştırmalar sayesinde en uygun fiyatlara sigortaların temin edilmesi sağlanmaktadır. Siz de yaptırmak istediğiniz sigortalar ile ilgili olarak www.deneyimlisigorta.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilir ve vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilir. Aynı zamanda tamamlayıcı sağlık sigortası  ihtiyaçlarınız için de alanında uzaman ekiplerimizden hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

TOP