KONUT SİGORTASI

Deneyimli Sigorta firmamızdan yaptıracağınız konut sigortası sayesinde başınıza gelebilecek maddi kayıpların karşılanmalarını sağlayabilirsiniz.

Konut sigortası genel olarak ihmal edilen ancak oldukça önemli olan sigorta türlerinden birisidir. Yapılacak olan sigortalar sayesinde hırsızlık, yangın, sel gibi durumlarda oluşabilecek olan maddi kayıplarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Fiyatları ile de oldukça düşük olan bu sigortaların yaptırılması diğer türlerine göre çok fazla alışkanlık edinilmemiştir. Alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile birlikte uzun zamandır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde edindiğimiz tecrübelerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

TEKLİF FORMU

KONUT SİGORTASI

Konut Sigortası

Deneyimli Sigorta firmamızdan yaptıracağınız konut sigortası sayesinde başınıza gelebilecek maddi kayıpların karşılanmalarını sağlayabilirsiniz.

Konut sigortası genel olarak ihmal edilen ancak oldukça önemli olan sigorta türlerinden birisidir. Yapılacak olan sigortalar sayesinde hırsızlık, yangın, sel gibi durumlarda oluşabilecek olan maddi kayıplarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Fiyatları ile de oldukça düşük olan bu sigortaların yaptırılması diğer türlerine göre çok fazla alışkanlık edinilmemiştir. Alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile birlikte uzun zamandır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde edindiğimiz tecrübelerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Yapılacak olan sigorta işlemlerinde ihtiyaçların doğru olarak belirlenmeleri ve aynı zamanda bu ihtiyaçlara en uygun şekilde sigortaların yapılmalarını da sağlayabiliyoruz. Bu nedenle siz de bütün sigorta ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşarak kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Konut Sigortası Ana Teminatlar

Konut sigortalarında verilen ana teminatlar ile sizlerin maddi kayıplarınız karşılanabilmektedir. Teminatlar genel olarak sigorta şirketlerine göre farklılık gösteriyor olsa da bütün şirketlerin ana teminatları yangındır. Yangın, yıldırım ve infilak nedeniyle zarar gören evler ve eşyalar teminat altına alınmıştır. Bu şekilde zarar gören evlerinizin ve eşyalarınızın bir kısmı karşılanabilmektedir. Karşılanmaları durumları için yapılacak olan sigorta anlaşmalarının içerikleri belirleyici olmaktadır. Uygulanacak olan şartlar konusunda hazırlanan poliçelerin doğru yorumlanmaları ve tabii ki okunmaları kaçınılmaz olmaktadır. Siz de bu tarz sonuçları açısından önemli işlemlerin yapılmalarından önce mutlaka poliçelerinizi okuyarak bilgi sahibi olmayı unutmayın.

Konut Sigortası Diğer Teminatlar

Diğer teminatlar ya da ek teminatlar konusunda ilk akla gelen hırsızlık durumlarıdır. Konut sigortası içerisinde bulunabilecek olan hırsızlık yaşanması durumunda uğranılacak maddi zararın karşılanması sağlanabilmektedir. Bununla birlikte hırsızın eve girmek için vermiş olduğu zararlar da teminat kapsamında karşılanabilmektedir. Yapılacak olan sigorta anlaşmalarına göre değişiklik gösteren diğer teminatların artması ödeyeceğiniz tutarın da artmasına neden olabilecektir. Ancak yaşanılan olumsuz durumların verecekleri zararlar düşünülecek olursa ödenecek olan ücretlerin çok da önemli olmadıkları görülebilecektir. Bu nedenle eğer sizin de konut sigortanız yok ise yaptırmanız alabileceğiniz en doğru kararlardan birisi olacaktır.

Konut Sigortası Fiyatları

Öncelikli olarak konut sigortalarının fiyatlarını belirleyen ana unsur teminat içerikleri olmaktadır. Eklenecek olan teminatların fazlalığı fiyatların da artması ile sonuçlanabilecektir. Bununla birlikte sigorta yaptırılacak olan şirketlere göre de fiyatlar değişmektedir. Ekiplerimizin yapacakları araştırmalar neticesinde en uygun fiyatlara sigortalarınızın yapılması sağlanabilecektir. Teminatlar ve aynı zamanda yapılacak olan sigortanın içerikleri konusunda verilen bilgiler neticesinde sizler için en doğru olan sigorta yaptırılabilecektir. Fiyat karşılaştırması sayesinde birçok farklı firma arasından sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan en doğru firma Deneyimli Sigorta ekiplerimiz tarafından kolaylıkla sağlanabilecektir. Bununla birlikte siz de sigortalar hakkında daha detaylı bilgi almak için  www.deneyimlisigorta.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Konut sigortası, trafik sigortası ya da diğer bütün sigortalar için bizlere ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

TOP